O firmie

Ośrodek Szkolenia Kierowców WIRAŻ z siedzibą w Kwidzynie przy ulicy Kasprowicza 20b. Od początku naszej działalności postawiliśmy na jakość szkolenia i profesjonalizm świadczonych przez nas usług, dzięki czemu obecnie jesteśmy jednym z największych ośrodków w województwie Pomorskim. Firma dzięki profesjonalizmowi instruktorów i wykładowców zdobyła zaufanie tysięcy klientów.

Prowadzimy szkolenie w zakresie kat. AM, A1, A2, A, B, C, C1, D, B+E, C+E i T . Prowadzimy szkolenie osób niepełnosprawnych na samochodach klientów przystosowanych do swojego typu schorzenia.
 
Prowadzimy szkolenia dla instruktorów nauki jazdy, dzięki prowadzeniu takich szkoleń możemy utrzymywać profesjonalną kadrę instruktorów, którzy przechodzą okresowe szkolenia wzbogacającą ich wiedzę.
 
W 2011r, rozpoczeliśmy szkolenia dla kierowców wykonujących transport drogowy, tylko u nas kończąc kurs kat. C od razu możesz zacząć kurs zawodowy (kwalifikacje wstępną przyśpieszoną). Egzamin państwowy odbywa się u nas na miejscu w ośrodku- NOWOŚĆ.
 
Prowadzimy szkolenia wyłącznie na nowych samochodach Suzuki Swift , a w upalne dni mamy do dyspozycji Fiata Punto Cabrio, są to auta, które aktualnie znajdują się na egzaminach państwowych, a wiec kursant bezpośrednio uczy się na takim samochodzie na jakim będzie zdawał egzamin. Nasz ośrodek, jako jedyny w regionie szkoli kursantów w kategoriach C i C+E na samochodzie MAN TGM 12.280.  
 

Posiadamy własny przestronny, oświetlone plac manewrowy.

JoomShaper
bft türkiyebft yetkili servisbosch servisiariston servisibeşiktaş bosch servisişişli bosch servisigöktürk bosch servisibft türkiyekağıthane bosch servisiataşehir bosch servisibakırköy bosch servisibaşakşehir arçelik servisimetin2 pvp serverlerbariyer sistemleri