O firmie

Ośrodek Szkolenia Kierowców WIRAŻ z siedzibą w Kwidzynie przy ulicy Kasprowicza 20b. Od początku naszej działalności postawiliśmy na jakość szkolenia i profesjonalizm świadczonych przez nas usług, dzięki czemu obecnie jesteśmy jednym z największych ośrodków w województwie Pomorskim. Firma dzięki profesjonalizmowi instruktorów i wykładowców zdobyła zaufanie tysięcy klientów.

Prowadzimy szkolenie w zakresie kat. AM, A1, A2, A, B, C, C1, D, B+E, C+E i T . Prowadzimy szkolenie osób niepełnosprawnych na samochodach klientów przystosowanych do swojego typu schorzenia.
 
Prowadzimy szkolenia dla instruktorów nauki jazdy, dzięki prowadzeniu takich szkoleń możemy utrzymywać profesjonalną kadrę instruktorów, którzy przechodzą okresowe szkolenia wzbogacającą ich wiedzę.
 
W 2011r, rozpoczeliśmy szkolenia dla kierowców wykonujących transport drogowy, tylko u nas kończąc kurs kat. C od razu możesz zacząć kurs zawodowy (kwalifikacje wstępną przyśpieszoną). Egzamin państwowy odbywa się u nas na miejscu w ośrodku- NOWOŚĆ.
 
Prowadzimy szkolenia wyłącznie na nowych samochodach , są to auta, które aktualnie znajdują się na egzaminach państwowych, a wiec kursant bezpośrednio uczy się na takim samochodzie na jakim będzie zdawał egzamin. Nasz ośrodek, jako jedyny w regionie szkoli kursantów w kategoriach C i C+E na pojazdach ciezarowych MAN TGL.   
 

Posiadamy własny przestronny, oświetlone plac manewrowy.

W 2018 roku nie planujemy zapisów na kat. A i B. Naszą uwagę skupiamy na szkoleniu kierowców zawodowych z zakresy kat. C1, C, C1+E, C+E i D.

Serdecznie zapraszamy na szkolenia

JoomShaper
bft türkiyenice türkiyebodrum escort