Kursy zawodowe

kwalifikacja wstępna kierowców blok programowy: C1, C1+E, C, C+E i D1, D1+E, D, D+E.

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem po raz pierwszy pracy na stanowisku kierowcy pojazdu użytkowego na kat. C1, C, C1+E, C+E, D, D+E ta oferta jest dla ciebie. Dzięki temu kursowi będziesz mógł podjąć pracę lub prowadzenie firmy transportowej w młodym wieku. Podczas kursu dowiesz się na temat zasad panujących na drodze, poznasz przepisy regulujące transport drogowy oraz zasady zdrowego żywienia czy wreszcie zagadnienia przemytu nielegalnych imigrantów.

Szczegóły


kwalifikacja wstępna przyspieszona blok programowy: C1, C1+E, C, C+E i D1, D1+E, D, D+E.

Jeżeli jesteś zaintersowany podjęciem po raz pierwszy pracy na stanowisku kierowcy pojazdu użytkowego na kat. C1, C, C1+E, C+E, D, D+E ta oferta jest dla ciebie. Dzięki temu kursowi będziesz mógł podjąć pracę lub prowadzenie firmy transportowej w wieku odpowiednim dla każdej kategorii. Podczas kursu dowiesz się na temat zasad panujących na drodze, poznasz przepisy regulujące transport drogowy oraz zasady zdrowego żywienia czy wreszcie zagadnienia przemytu nielegalnych imigrantów.

Szczegóły


kwalifikacja wstępna uzupełniająca blok programowy: C1, C1+E, C, C+E i D1, D1+E, D, D+E.

Jeżeli jesteś zaintersowany podjęciem pracy na stanowisku kierowcy pojazdu użytkowego innego niż podczas kursu kwalifikacji wstępnej to oferta dla ciebie. Podczas kursu dowiesz się o sprawach specyficznych dla pojazdów kategorii prawa jazdy , na które chcesz uzyskać uprawnienia. Zatem, jeżeli zrobiłeś kwalifikację wstępną na blok programowy C1, C, C1+E, C+E, a chcesz prowadzić np. autobus, to szkolenie jest dla ciebie - oczywiście ta zasada działa również na odwrót.

Szczegóły


kwalifikacja wst. przyspieszona uzupełniająca blok : C1, C1+E, C, C+E i D1, D1+E, D, D+E.

Jeżeli jesteś zaintersowany podjęciem pracy na stanowisku kierowcy pojazdu użytkowego innego niż podczas kursu kwalifikacji wstępnej przyśpiesznej to oferta dla ciebie. Podczas kursu dowiesz się o sprawach specyficznych dla pojazdów kategorii prawa jazdy , na które chcesz uzyskać uprawnienia. Zatem, jeżeli zrobiłeś kwalifikację wstępną przyśpieszoną na blok programowy C1, C, C1+E, C+E, a chcesz prowadzić np. autobus, to szkolenie jest dla ciebie - oczywiście ta zasada działa również na odwrót, tzn. po kursie kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej na blok programowy D1, D1+E, D, D+E, jeżeli chcesz prowadzić ciężarówki - ten kurs jest dla ciebie.

Szczegóły


szkolenie okresowe kierowców blok programowy: C1, C1+E, C, C+E oraz D1, D1+E, D, D+E

Szkolenie okresowe kierowców wykonujących przewóz drogowy dotyczy wszyskich kierowców aktywnie pracujących w zawodzie. Te szkolenia trzeba odbywać w okresach co najmniej pięcioletnich. Ten obowiązek dotyczy każdego aktywnego kierowcy- obywatela Unii Europejskiej zatrudnionego w każdym państwie Unii. Ukończenie kursu okresowego wieńczy uzyskanie wpisu kodu "95" w dokumencie prawa jazdy w rubryce "12" , które to uprawnienie honorowane jest w każdym państwie członkowskim. OSK Wiraż prowadzi te szkolenia zarówno w formie standardowych wykładów jak i z użyciem specjalistycznego oprogramowania wspomagającego proces szkolenia.

Szczegóły

JoomShaper
bft türkiyenice türkiyebodrum escort